Serwis na nvajwyższym poziomie

U Specjalisty ds. Drzew Oliwnych doskonała obsługa jest rzeczą oczywistą. Zapewniamy jasne i kompleksowe doradztwo przy wyborze drzewa oliwnego lub innego drzewa śródziemnomorskiego w naszym oddziale w Overloon. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie dostaw drzew oliwnych i innych drzew śródziemnomorskich wiemy lepiej niż ktokolwiek, czego potrzebuje drzewo żeby dobrze rosnąć po posadzeniu go w ogrodzie. Używamy do tego specjalnych substratów i surowców, co zapewnia optymalny wzrost drzewa oliwnego lub innego drzewa śródziemnomorskiego.

 

Umieszczenie drzewa oliwnego lub innego drzewa śródziemnomorskiego

Możemy zająć się posadzeniem Twojego drzewka oliwnego lub innego drzewa śródziemnomorskiego. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy profesjonalnie posadzić zakupione przez Ciebie drzewko oliwne lub inne drzewo śródziemnomorskie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że drzewko będzie idealnie pasować do Twojego ogrodu. Zobacz zdjęcia naszych ukończonych projektów i rozmieszczeń naszych drzew oliwnych i innych drzew śródziemnomorskich tutaj: KLIJKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYC ZDJĘCIA

 

 

Zobacz jak posadziliśmy 11metrowe drzewo owliwne  o wadze 8000kg!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie serwisowej, skontaktuj się z nami! Jesteśmy dostępni telefonicznie i mailowo.

Telefoon:0031 (0) 478 642013

service@botanicalgroup.nl

 

Zobacz nasz oddział w Overloon

Kliknij aby zobaczyć nasze drzewa oliwne i inne śródziemnomorskie drzewa dostępne w Overloon.

 

Pielęgnacja drzewa oliwnego lub innego drzewa śródziemnomorskiego

Przez lata po posadzeniu drzewa oliwnego lub innego drzewa śródziemnomorskiego możemy utrzymać Twoje drzewo w doskonałym stanie dzięki umowie o konserwację. Następnie przyjedziemy i przeprowadzimy pielęgnację Twojego drzewa oliwnego lub innego drzewa śródziemnomorskiego raz lub kilka razy w roku. Oferujemy miedzy innymi jesienną pielęgnację drzew oliwnych za jedyne 34,95 €, na które otrzymasz roczne zaproszenie. Zapytaj nas o opcje i powiązane koszty innych drzew śródziemnomorskich.